COMFY працюватиме в ТРЦ «Жираф»!!!

COMFY працюватиме в ТРЦ «Жираф»!!!

Для флагмана з реалізації побутової техніки уже підготовлено велику торгівельну площу, тривають роботи з облаштування, 7 листопада поточного року цей проект буде презентовано, запрошуємо Вас на відкриття, вас здивує не лише великий асортимент а й сюрпризи з нагоди початку роботи. До речі, а Ви знаєте, що представляє собою ця торгівельна мережа? Тоді ця інформація для Вас.
COMFY — це не просто нові магазини побутової техніки, COMFY — це магазини суперпокупки! Мережа COMFY відрізняється бездоганним сервісом, широким асортиментом і надзвичайно привабливими цінами на найпопулярнішу техніку. А коли все — супер, це і є суперпокупка!

Магазин Comfy організований по-європейськи. Це означає, що в значній території магазину легко орієнтуватися завдяки зрозумілим вказівниками, кожен покупець може без зусиль знайти потрібний відділ, а завдяки спеціальній розкладці на полицях — потрібний товар, який легко порівняти і вибрати.

Своїм покупцям Comfy пропонує великий асортимент товарів — понад 10 000 найменувань!!! Орієнтуючись на сучасні тенденції і запити користувачів, Comfy приділяє велику увагу аксесуарам, які дозволяють отримати від придбаної техніки велику віддачу як у функціональному, так і в естетичному плані.

Але самою головною відмінністю мережі залишаються кращі в Україні ціни на побутову техніку, які регулюються «Законом про кращу ціну», яка діє в системі Comfy. При цьому доступність цін не суперечить високій якості техніки та послуг, що дозволяє економити легко і красиво.

Comfy — друга за величиною в Україні мережа магазинів побутової техніки, яка включає 56 сучасних магазинів в 28 містах України і продовжує активно розвиватися.

Це магазини нового рівня, які пропонують покупцям супер-асортимент, супер-сервіс і супер-ціни. Це магазини для прогресивних людей, які люблять робити супер-покупки.