EVA відтепер — в ТРЦ «Жираф»

EVA відтепер — в ТРЦ «Жираф»

Чому саме цей вид послуг має зацікавити Вас?
Асортимент дрогері формується з товарів, популярних в середньому ціновому сегменті, торгових марок і продукції власного виробництва. Звичайно, виробництво можуть собі дозволити тільки великі мережі, які укладають з виробниками контракти і отримують на виході власний продукт. Собівартість таких товарів набагато нижче, так як ритейлеру не потрібно платити виробнику за його торгову марку.
Зазвичай ціни на власну продукцію продавця найнижчі в порівнянні з аналогами інших торгових марок. Але в європейській практиці є маса прикладів, коли власна продукція дрогері-торговця отримувала більшу популярність серед покупців і, відповідно, магазини піднімали ціни і виходили в лідери по ціновій пропозиції.
Лінія магазинів EVA — національна мережа магазинів з великим асортиментом товарів для жінок, яка пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари для догляду за обличчям і тілом, біжутерію, аксесуари, товари для догляду за будинком і дитячі товари.
Діяльність компанії — роздрібна торгівля парфюмерно-косметичною продукцією через власну мережу спеціалізованих магазинів торгової марки Лінія магазинів EVA.
EVA налічує понад 664 магазинів по всій території України (станом на 30.03.2018), в магазинах представлено більше 30 тисяч асортиментних позицій, 37 власних торгових марок, штат співробітників компанії — більше 7,6 тисяч чоловік.