Шопінг з шашликами

Шопінг з шашликами

Розпочався сезон шашликів. Їхати кудись в ліс, щоб організувати пікнік, не завжди є можливість і бажання, тому адміністрація ТРЦ «Жираф» підготувала для вас літній майданчик, щоб після шопінгу Ви могли собі не відмовити в цьому задоволені. Вийшовши з ТРЦ, ви зможете покуштувати шашлики з різноманітними салатами, прямо на його території, замовити прохолодні напої до смаку: ситро чи пиво, послухати музику. Далеко не кожен торгівельний заклад може собі дозволити виконати таку забаганку – на живому вогні приготувати улюблений смаколик.
Тож своїй коханій Ви можете сказати: «Люба, поїхали за покупками, а потім на шашлик…». Ваша половинка, мабуть, думатиме, що треба буде після шопінгу кудись їхати, але ви її приємно здивуєте, коли вийшовши з ТРЦ, відразу запропонуєте їй маленький пікнік .
Тут подбали про демократичні ціни і якість страв, відтак 100 грам шашлику коштуватиме — 45 грн. Приймаються індивідуальні замовлення меню. Словом, шашлики в «Жирафі» — це круто. Літній майданчик працює з 12-00 — до пізнього вечора.